Billboardy „Bez Ruska nepřežijeme“ na Slovensku

Jeden z billboardů se svérázným odkazem

V tisku se v poslední době objevily reklamní poutače, jejichž obsah působí značnou kontroverzi. Píše se na nich „Bez Ruska nepřežijeme“, „EU a NATO nepotřebujeme“ a další.

Reakce na ně jsou v podstatě celkem očekávatelné. Ať už odsouzení ze strany liberálů, tak uznání ze strany těch, kteří vinu za svojí bídnou situaci dávají systému a všem těm, kteří na něj alespoň 8 hodin denně nenadávají a vzívají tak ten nejostřejší možný kontrast (pozn. v době psaní článku tím byl ruský režim, jak někteří vytušili).

Nicméně málokoho ve chvíli čtení článku napadlo podívat se na situaci očima lidí, kteří jsou za ty billboardy odpovědní. Vžijte se do role proruského trolla placeného z peněz Kremlu, který celou svou existenci vsadil na jedinou kartu. V podstatě neumí nic jinýho, než předávat bullshit převzatý z ruské propagandy na všechny strany, pomlouvat a rozesírat ve svém okolí co se dá. Navíc to o něm spousta opačně smíšlejících lidí ví, takže pokud by se chtěl ucházet o nějaké pracovní místo, tak se nepochybně setká s (možná pro někoho oprávněným) despektem. Hovorově řečeno, nevezmou ho ani na pás.

S přihlédnutí na zhoršující se finanční možnosti svého mecenáše a neustále se zpřísňující cenzuře diktované z Brusele, je to vlastně boj o holé přežití. Zoufalé volání o pomoc a mobilizaci svojjí komunity. Takže se prosím nadechněte a sami si upřímně položte otázku: „Co bych dělal na místě takového nebožáka? Co bych dělal, kdybych byl slizkým proruským zmrdem, co chce za každou cenu zachránit zdroj svých příjmů?“. Možná pak naleznete pochopení, protože bez Ruska (se současnou vládnoucí sebrankou) tito naši bližní nepřežijí.

Napsat komentář

Your email address will not be published.